Eğitimler
Eğitimler
Duygusal Kas Türkiye Eğitimleri

Duygusal Kas Türkiye Atölye ve Eğitim Programları, Yeni İnsan Akademi tarafından 5 farklı alanda uygulanmaktadır.

* Duygusal Kas Evde- 2023
* Duygusal Kas Eğitimde- 2023
* Duygusal Kas Sağlık Alanında- 2024
* Duygusal Kas Çocuk ve Aile Danışmanlığında- 2024
* Duygusal Kas İş Dünyasında- 2024

İlk iki program 2023 yılında uygulanmaya başlamıştır. 2024 yılında ise Duygusal Kas Sağlık Alanında, Duygusal Kas Çocuk ve Aile Danışmanlığında ve Duygusal Kas İş Dünyasında programları uygulanacaktır.

Program duyuruları, www.duygusalkas.com, www.yeniniinsanakademi.com web sitesinde ve @duygusalkas, @yeniniinsanakademi instagram hesaplarında yapılmaktadır.

Duygusal Kas Türkiye
güçlü aileler, güçlü çocuklar…
@duygusalkas

‘Duygusal Kas Türkiye Eğitimleri’
Açık olan eğitim programları…


Duygusal Kas Evde
Duygusal Kas Sağlık Alanında

Ebeveynlerin Duygusal Kasları Güçleniyor “Duygusal Kas Metodu’yla Hazırlanmıştır.”

Anna Freud’un talebesi olan Psikolog Kerry Kelly Novick ve Jack Novick’lerin hazırladığı Duygusal Kas Eğitim Programı, Türkiye’de.

3 Y ile ifade edilen “Yenilenme, Yol Açma, Yerleştirme” Duygusal Kas Metodu; Amerikan Psikanaliz Dergisi’nde de övgüyle bahsedilmiştir. Güçlü, başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirmek isteyen ebeveyn, eğitimci ve uzmanlar için kolay, etkili ve eğlenceli özel bir metottur.

0-6 Yaş grubunda, her yaşa ayrı uygulamalar geliştiren hitap eden Duygusal Kas Eğitim Metodu’yla güçlü aileler ve güçlü çocuklar ortaya çıkar.

“Duygulara Yatırım, Duygusal Kas Metodu’nun Önemi, Ebeveynlerin Duygusal Kasları, Ebeveynlerin Rolleri ve Duygusal Kas Uygulamaları” isimli ana başlıklardan oluşan atölye programının eğitimlerini Uzman Psikolog Çağla Tuğba Selveroğlu, Klinik Psikolog Gökçe Gül ve Çocuk Gelişimci Merve Dilara Erbaş ise uygulama eğitimleri verecektir.

Eğitim başvuruları için Duygusal Kas Türkiye Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.

Duygusal Kas Metodu’yla
Kronik Rahatsızlığı Olan Çocuklar İçin Terapötik Müdahale Atölye Programları,
“Besin Alerjisi, Çölyak, Astım, Diyabet”

Uzman Psikolog Çağla Tuğba Selveroğlu, Duygusal Kas Metodu’nu kullanarak, “Besin alerjisi, Çölyak, Astım, Diyabet” gibi kronik rahatsızlıkların farkındalığı ve iletişimi konusunda, yayınlar hazırlamış, atölye programları hazırlamıştır.

Yeni Aile Yayınları ve Yeni İnsan Akademi iş birliğiyle geliştiren çalışmalar sonucunda “Duygusal Kas Metodu’yla Çocuklar İçin İyileştirici Terapötik Müdahaleler” hikâye dizisi, materyaller ve eğitim programları ortaya çıkmıştır. İlk dört konu, “Besin Alerjisi, Astım, Diyabet ve Çölyak”tır. Programda 4 konuya dair Duygusal Kas Metodu’yla yapılan özel yaklaşımlar konusunda beceriler kazanılacaktır.

Eğitimler, Uzman Psikolog Çağla Tuğba Selveroğlu tarafından verilecektir. Programlarda, Dr. Tuba Coşkun sağlık uzmanı olarak konuk alacaktır.

Katılımcılar, “Besin Alerjisi, Çölyak, Astım, Diyabet” gibi kronik rahatsızlıklara Duygusal Kas Metodu’nun getirdiği özel yaklaşımlar ve uygulamalar hakkında beceri kazanacaklardır. Duygusal Kas Metodu’yla hazırlanan materyallerdeki hikayeler, uygulamalar ve etkinlikler eğitime zenginlik katacaktır.

Eğitim başvuruları için Duygusal Kas Türkiye Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.